Wynajem kontenerów na gruz - Warszawa

Remont mieszkania, budowa nowego domu czy zakup nieruchomości bywają bardzo skomplikowane pod względem logistycznym. O ile niektóre niedogodności można zniwelować - tak zawsze będziemy musieli poradzić sobie z dużymi ilościami gruzu. Nasza firma oferuje wynajem kontenerów na gruz na terenie Warszawy i okolic - dzięki temu będziesz mógł przeprowadzić remont lub budowę szybko i sprawnie.

Jaka pojemność kontenera na gruz?

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo cztery warianty pojemności kontenerów na gruz. Dzięki temu - bez względu na skalę inwestycji - mogą mieć Państwo pewność, że wszelkie pozostałości po budowie czy remoncie zostaną niezwłocznie usunięte. Oferowane przez nas pojemności kontenerów to kolejno:

2m³
5m³
7m³
15m³

W razie kłopotów z oszacowaniem niezbędnej pojemności kontenera, zapraszamy do kontaktu. Po przybliżeniu rodzaju i skali inwestycji, nasz wykwalifikowany personel pomoże Państwu wybrać kontener dostosowany do Państwa potrzeb.

Odbiór kontenera na gruz - Warszawa

Gwarantujemy odbiór zapełnionego kontenera w chwili, gdy zakończą Państwo inwestycję. Pod tym względem zawsze dostosowujemy się do klienta.

W przypadku klientów indywidualnych, którzy potrzebują tylko jednego kontenera na czas całej inwestycji - standardowy czas postoju wynosi 7 dni kalendarzowych.

Dla klientów, realizujących większe inwestycje, którzy wykazują większe zapotrzebowanie - powyższa zasada nie obowiązuje. W takiej sytuacji pozostawiamy kontener na dowolny okres czasu. Jeśli konieczna jest wymiana kontenera na pusty - niezwłocznie dostarczymy go przed upływem 4 godzin od chwili zgłoszenia.

Rozliczenie - wynajem kontenerów na gruz, Warszawa

Podczas współpracy z naszymi klientami zawsze potwierdzamy transakcję poprzez wystawienie faktury VAT lub paragonu - w zależności od życzenia klienta.

Dla klientów indywidualnych oraz tych, którzy nie zawarli z nami umowy, oferujemy płatność gotówką przy dostarczeniu kontenera lub w oparciu o fakturę proforma. Jeśli została zawarta umowa - klient może dostarczyć płatność przelewem, opatrzonym terminem płatności 30 dni.