Worek Big Bag na gruz czy kontener na gruz – Co wybrać?

Prowadzenie prac budowlano-remontowych lub ogrodniczych jest najczęściej związane z obowiązkiem wywiezienia nagromadzonych odpadów. Bardzo wygodną i popularną obecnie metodą, która pozwala szybko pozbyć się gruzu oraz innych zbędnych odpadów jest wynajęcie worków BIG BAG. Takie worki są bezpłatnie dostarczane od poniedziałku do soboty, w dni, w których zazwyczaj prowadzi się różne prace remontowe. Nie ma terminu ograniczającego pozostawienie wynajętych worków. Dopiero gdy są napełnione, informują nas Państwo o tym i odbieramy załadowane worki z gruzem i odpadami.

Drugą metodą, dzięki której można się pozbyć odpadów z miejsca remontu są kontenery na gruz, a ściślej ich wynajem, który jest oferowany przez wiele firm. Jest to również komfortowy sposób, który pozwala pozbyć się zbędnych odpadów. Podobnie jak worki BIG BAG, kontener się zamawia i gdy jest napełniony – odebrany.

Kontenery i worki Big Bag na gruz – Na co się zdecydować?

Worki BIG BAG są lepszym rozwiązaniem dla firm oraz osób, które chcą się pozbyć niewielkich ilości gruzu. W jednym worku można zmieścić ok. 2 ton gruzu. Kontener z kolei będzie lepszym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą usunąć miejsca remontu większe ilości gruzu. Dostępne kontenery są o pojemności 2m², 5 m², 7 m², 15m².

Gruz24.pl Wywóz gruzu